Реєстрація Увійти

Оплата та доставка

Каталог

Ноутбуки та інша портативна техніка

Комп'ютери

Телефони

Комплектуючі ПК та супутні товари

Мультимедіа

Фото та відеотехніка

Офісна техніка

Мережеве обладнання

Акції

Спеціальні пропозиції

Philips представила новий монітор 239C4QHWAB Miracast

20.03.2014
Philips представила новий монітор 239C4QHWAB Miracast

Компанія Philips повідомила про випуск нової моделі монітора - 239C4QHWAB, що підтримує технологію Miracast.

Представлена новинка має діагональ екрану 23 дюйми і підтримує Full HD 1920 × 1080. У пристрої використовується матриця IPS з підсвічуванням W-LED. Максимальні кути огляду по вертикалі і горизонталі -178 градусів, а максимальна яскравість зображення - 250 кд/м². Для підключення джерел сигналу доступні інтерфейси MHL -HDMI і VGA.

Завдяки підтримці технології Miracast монітор Philips 239C4QHWAB дозволяє в режимі реального часу виводити зображення з сумісного смартфона або планшета під управлінням ОС Android. Для ініціалізації режиму потрібно лише натиснути кнопку на підставці монітора! Після активації Miracast будь-які фотографії, відео, а також інтерфейси додатків з мобільного пристрою будуть відображатися на екрані. Якщо ж підтримка Miracast в мобільному пристрої не реалізована - вивести зображення і звук можна за допомогою MHL - інтерфейсу.

Philips 239C4QHWAB Miracast вже з'явився на ринку, тож наша мережа також незабаром зможе потішити зацікавлених користувачів новинкою за привабливою ціною!