Реєстрація Увійти

Оплата та доставка

Каталог

Ноутбуки та інша портативна техніка

Комп'ютери

Телефони

Комплектуючі ПК та супутні товари

Мультимедіа

Фото та відеотехніка

Офісна техніка

Мережеве обладнання

Акції

Спеціальні пропозиції

Оплата і доставка

Ціни на товари в магазинах і в інтернет-магазині відрізняються

Спосіб доставки та оплати, обраного Вами товару, визначається при оформленні замовлення. Доставка товару здійснюється тільки по території України. Будь ласка, обирайте найзручніший для Вас варіант:

Оплата готівкою в обраному магазині "Клік" і "Комп'ютерний Всесвіт"

При даній формі оплати, доставка здійснюється в магазини "Клік" і "Комп'ютерний Всесвіт", вибраний Вами при оформленні замовлення. Термін доставки узгоджується з менеджером.
При доставці товару в магазин, Ви можете забрати його в будь-який зручний для Вас час, відповідно до графіка роботи магазину.

Точки видачі товару у вашому місті можете переглянути тут: «Клік» і «Комп'ютерний Всесвіт»

Доставка в магазини «Клік» і «Комп'ютерний Всесвіт» зі складу для Вас - БЕЗКОШТОВНА (в разі відсутності товару на складі, БЕЗКОШТОВНА доставка діє лише при замовленні від 500 грн)!

Оплата готівкою у відділенні кур’єрської служби

Ви можете замовити доставку товару у Ваше місто перевізником "Нова пошта".
Доставка в магазини «Клік» і «Комп'ютерний Всесвіт» БЕЗКОШТОВНО, відправка "Новою поштою" - за рахунок одержувача. Оплата замовлення здійснюється при отриманні у відділенні "Нової пошти". 

ООО «Нова пошта»

Безготівкова оплата в банку, на підставі рахунку

При даній формі оплати, Ви отримаєте електронною поштою рахунок, згідно якого здійснюєте оплату в будь-якому зручному для Вас банку. Комісія за перерахування коштів оплачується покупцем і встановлюється банком. При такій формі оплати доставка здійснюється або у вибрані Вами при замовленні точки видачі або кур'єрською службою. Якщо доставка здійснюється в точки видачі, то термін доставки узгоджується з менеджером Інтернет магазину. Якщо доставка здійснюється кур'єрською службою, то менеджер погодить з Вами місце доставки - склад кур'єрської служби у Вашому місті. Вартість доставки оплачується покупцем за тарифами кур'єрської служби. Ви можете уточнити вартість доставки у менеджера або на сайтах кур'єрських служб, з якими ми працюємо. Термін доставки - від одного до чотирьох робочих днів.
При даній формі оплати, строк доставки рахується з дати надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. 

Визначити вартість доставки Ви можете самостійно на сайтах кур'єрських служб, з якими ми співпрацюємо:

ООО «Нова пошта»


Для юридичних осіб

Якщо Ви замовляєте доставку від імені юридичної особи і забираєте товар у точках видачі, при собі необхідно мати довіреність на отримання товару.
Якщо Ви замовляєте доставку від імені юридичної особи кур'єрською службою, доставка здійснюється тільки при отриманні нами оригіналу довіреності на отримання товару поштою або кур'єрською службою.


Оформлення документів

Разом із товаром Ви отримаєте повний пакет документів:

- чек (рахунок-фактуру і видаткову накладну при безготівковій оплаті)
- інструкцію з експлуатації
- гарантійний талон на придбану техніку.

У гарантійному талоні вказано термін гарантійного обслуговування і адреси сервісних центрів, що забезпечують обслуговування придбаної Вами техніки. Більш детальну інформацію про гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також додаткові послуги Ви знайдете у розділі "Послуги"